19 грудня 2017

Середа 21:48

18 грудня до першокласників Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна завітав Святий Миколай. До приходу Чудотворця малята під керівництвом Вергун Ганни підготували цікаву фантастичну казку. Молодші школярі, переодягнені у яскраві костюми, продемонстрували, що Святий Миколай піклується не тільки про дітей, а й дбає про всіх звірят у лісі. В актовому залі школи лунали чарівні пісні та вірші про Чудотворця Миколая. У залі панував святковий настрій та щирі погляди батьків, а діти просили у Чудотворця миру, щастя й світлої долі для неньки-України.

         

 

14 грудня 2017

Середа 21:45

У рамках Всеукраїнського тижня права 13 грудня 2017 року в Чернилявській ЗОШ I-III ступенів імені Теодора Перуна відбулася зустріч працівників ювенальної превенції Яворівського відділу поліції з учнями 5-9 класів. Капітан поліції Давид О.М. провела лекцію на теми «Правопорушення та відповідальність за правопорушення», «Запобігання насильства в сім’ї», відповіла на запитання школярів.

13 грудня 2017

Середа 21:43

У переддень Андрія, 12 грудня, учні 9 класу разом з класним керівником Вербенець К.В. запросили усю шкільну родину Чернилявської ЗОШ I-III ступенів ім..Т.Перуна на прекрасний витвір людської фантазії – Андріївські вечорниці. Гості свята побачили справжнє українське дійство. Хлопці та дівчата жартували, співали, ворожили. Із сторони було приємно спостерігати і за учасниками, і за глядачами, які поринули в чарівний світ народних звичаїв і традицій. Завершальним етапом вечорниць було пригощання усіх учасників смачними домашніми українськими пампушками. Ось тут-то не обійшлося без сюрпризів. У окремих пампушках смачна начинка була замінена на гіркий перець чи сіль. Але ті учасники свята, кому вони дістались, ще більше жартували та раділи. Усе пройшло чудово. Було дуже цікаво, усі залишилися задоволеними.