9 грудня 2017

Вівторок 21:31

7 грудня 2017 року учні вокального ансамблю «Водограй» Чернилявської школи імені Теодора Перуна взяли активну участь у районному конкурсі «Різдвяні канікули» де зайняли призове ІІ місце. Керівник ансамблю Тесля Марія Романівна. Діти –це велич і гордість нашої Черниляви.

8 грудня 2017

Вівторок 21:28

8 грудня 2017 року учні 8 класу Чернилявської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Перуна під керівництвом класного керівника Гарбуз Г.Д. відвідали Яворівську районну філію Львівського ОЦЗ з метою посилення профорієнтаційної роботи з молоддю та національно-патріотичного виховання дітей та молоді, зумовленого сучасними викликами, що стоять перед Україною. За хід пройшов під гаслом : Патріотичне виховання - це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується...
(В.Сухомлинський). У ньому, окрім учнів, взяли участь директор та начальники відділів районної філії, керівник Служби у справах дітей Яворівської РДА та почесний гість заходу - учасник АТО Яна Шкурченко.

Керівники соціальних структур у своїх виступах намагалися донести до молоді основні завдання національно - патріотичного виховання: повага до Конституції країни, законності, норм суспільного життя, повага до символів держави, історичних святинь, гордості за країну, залучення молоді до вирішення соціальних, культурних, екологічних та інших проблем місцевого значення.
Розповідь тендітного захисника нашої держави Яни Шкурченко спиралась на мотивації молоді до громадської активності, відваги, любові до своєї землі, безкорисної суспільної праці, гордості за свою державу, співпричетності до творення її сьогодення та майбутнього.

Адже формувати справжнього патріота власним прикладом, органічно поєднуючи історичні факти, літературні надбання, аналізуючи, дискутуючи, навчаючи ненав'язливо і з любов'ю,- головний критерій співпраці з молоддю.

5 грудня 2017

Вівторок 21:24

Переможці районного етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика   Тиндик Віталій, Тиндик Діана, Хомік Марія

   

3 грудня 2017

Вівторок 21:20

Турко Ірина - переможець
ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури