21 лютого 2020

Вівторок 21:47

20 лютого 2020 року в Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна відбулася лініка-реквієм, приурочена шостій річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні. Її підготували учні шкільного парламенту під керівництвом педагога-організатора Марії Теслі та заступника директора з виховної роботи Лесі Хомік. Увесь колектив школи ще раз згадав і вшанував пам'ять про тих, хто  ціною власного життя виборював для нас право жити в незалежні демократичній Україні

ТИМ, ХТО ЖИТТЯ ВІДДАВ ЗА УКРАЇНУ.
НЕБЕСНА СОТНЯ...ТАК УСІ ЇХ ЗВУТЬ.
УСЯ ДЕРЖАВА, ВІЧНУ ПАМ'ЯТЬ ВАМ СПІВАЄ.
А МИ СВІЧУ ЗАПАЛЮЄМ, ХАЙ ПАЛАЄ,
І ВОЇНИ НЕБЕСНІ, В СЕРЦІ ХАЙ ЖИВУТЬ!

                                                               

8 лютого 2020

Вівторок 21:47

8 лютого 2020 року у школі відбулась зустріч випускників

            

29 січня 2020

Вівторок 21:14

З метою формування почуття патріотизму, поваги до історії держави, а також розвитку інтересу учнів до подій минулих років, які вплинули на основні процеси державотворення в Україні, упродовж січня у школі проводились відповідні заходи. Серед них – заходи, присвячені Українській революції. Особлива увага приділяється знаменній даті Дня пам’яті героїв битви під Крутами -29 січня. Учні 8 класу, класний керівник Марія Романик, провели відкритий захід «МОЛОДЬ КРУТИ ПАМ'ЯТАЄ».

      

25 січня 2020

Вівторок 21:09

24 січня 2020 року в Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна соціальний педагог школи Марія Кобик та практичний психолог Марія Гера провели з учителями школи круглий стіл з елементами тренінгу "Емоційне вигорання педагога". Під час тренінгу педагоги пройшли тест для визначення «Емоційної врівноваженості» і «Емоційного стану», а також виконали ряд вправ для подолання  емоційного напруження та вигорання. Усі присутні навчалися визначати причини й ознаки синдрому вигорання,  знаходити ефективні шляхи його подолання, знімати психоемоційне напруження та управляти своїм часом, бути позитивно настроєними. Кожен учасник довідався про себе, про свій емоційний світ і отримав рекомендації по запобіганню синдрому емоційного вигорання.

 

24 січня 2020

Вівторок 21:09

22 січня в Чернилявській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна відбулась зустріч старшокласників з капітаном Яворівського РВК Олександром Капицею та методистом відділу освіти Яворівської РДА Богданом Флисом. Під час зустрічі учні 11 класу отримали вичерпну інформацію про вищі навчальні заклади України. Також Олександр Капиця розповів учням про особливості військової служби.

23 січня 2020

Вівторок 20:55

«З Україною в серці» під таким гаслом 22 січня 2020 року учні 7 класу Чернилявської ЗОШ І-ІІІступенів імені Т.Перуна відсвяткували День Соборності України. Адже в цей день вони разом з класним керівником Дарією Гунькало  та керівником народознавчого гуртка «Джерело» Лесею Кириленко побували у Яворівська дитяча школа мистецтв ім. о. Михайла Вербицького, щоб прославити Україну в піснях та малюнках. Святково із гарним настроєм зустрів учнів викладач гітари Алла Ковалик. Разом з нею школярі виконали «Гімн України» та пісню про Україну. Пізніше привітно та цікаво зустріли учнів нашої школи художник Сергій Графінський та Олена Лубенець. Учні разом з викладачами намалювали малюнок до свята.

         Назавжди в дитячих душах залишилася доброзичлива атмосфера та доброзичливість сестер-монахинь Маложати та Іви, волонтера Яни Марковської з Дому святого Я.А. Фаріна «Іскра любові», що знаходиться в місті Яворові. У цей день вони спільно з дітьми у світлиці молилися за Україну до Матері Божої, а тоді спільно пригощалися різними смаколиками. Під час чаювання склалася дружня розмова із сестрою Малгожатою. На згадку про візит до них гостей, сестри-монахині вручили учням нашої школи смачні гостинці.

         Приємні враження перевовнювали серця дітей у цей святковий день і різдвяний дух добра та любові був між ними.

    

22 січня 2020

Вівторок 20:13

Ми віримо  в майбутнє твоє, Україно!

Говорять сьогодні дорослі й малі,

Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас єдина,

Немає такої, як ти на землі!

      День 22 січня ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. У цей день  щороку  в Україні відзначається  проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно - Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

      З нагоди відзначення Дня Соборності України учнівький та педагогічний колектив Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна  взяв участь у флешмобі "Україна єдина", утворивши "живий ланцюг єдності", щоб ще раз засвідчити, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Класні керівники 1-11 класів у цей день провели виховні години "Наша земля. І все це зветься Україна", "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг", "І дорослий знає, і дитина - Україна в нас - єдина", "День злуки всіх українських земель в одну Українську державу", "Соборна Україна - одвічна мрія нашого народу" та ін. Також учнівські колективи взяли участь у фотовиставці «Україна – це ми».

       

28 грудня 2019

Вівторок 19:43

У святково прикрашеному актовому залі школи відбулося Новорічне свято, яке підготували учні 3 класу, класний керівник Вергун Г.М.
Майстерна гра юних акторів по-справжньому випромінювала святкові емоції і море позитиву. Новорічна ялинка, мерехтіння вогників, сніжинки, гірлянди, яскраві костюми казкових персонажів, веселі пісні - все це створювало атмосферу новорічного дива. Глядачі із задоволенням спостерігали за розвитком подій театралізованої вистави "Казкова крамниця" із новорічними сюжетами.
        Гарним настроєм, радістю, незабутніми враженнями і відчуттям чарівного дива завершилось Новорічне дійство.

        

19 грудня 2019

Вівторок 19:43

Свято Миколая – це  одне з найочікуваніших свят для дітей і дорослих. Усі діти писали листи до Святого Миколая і намагалися бути чемними та слухняними.  Учні з нетерпінням очікували приходу Святого Миколая.І ось через поле, через ліс і гай, до учнів Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Теодора Перуна завітав святий Миколай. Окрім Святого Миколая, до дітей 1 класу (кл.керівник Наталія Толмач) прийшли в гості казкові персонажі: сніжинки, льодовики, зима, лісові мешканці. Святий Миколай привітав всіх учнів та вчителів зі святом і щедро обдарував дітей подарунками, особливо відзачив переможців районних олімпіад і конкурсів.

    

13 грудня 2019

Вівторок 19:37

12 грудня учні 9 класу разом із класним керівником Льодою О.В. підготували і провели розважальний вечір "Андріївські вечорниці. Назад у минуле"