1 грудня 2016

Неділя 21:27

1 грудня учні Чернилявської  ЗОШ I-III ступенів імені Теодора Перуна, причепивши червоні стрічки,  долучилися до відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом . У фойє школи були розміщені плакати та стенди на відповідну тему. Учні 10 класу випустили шкільну стінгазету з інформацією про ВІЛ/СНІД. Працівники психологічної служби школи провели  соціальне дослідження на тему «Що ти знаєш про СНІД» серед школярів.

26 листопада 2016

Неділя 21:24

Учнівський і вчительський колектив Чернилявської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Перуна 25 листопада вшанував скорботну подію – День пам’яті жертв голодоморів. В актовій залі школи відбувся захід «Цей біль не вщухне у віках, і рана не загоїться ніколи», приурочений пам’яті тих, хто загинув голодною смертю, який підготували учні 7 класу під керівництвом Гарбуз Г.Д.  Зі свічками в руках під музику Моцарта, з болем і жалем у голові і в душі, учні відкривали перед слухачами усю правду про штучний голодомор 32-33рр. ХХ ст. Яскравим доповненням до слів семикласників став вірш у виконанні учениці 2 класу Пісоцької Вероніки. Присутні пройнялися всенародною трагедією, адже в залі панувала глибока і зворушлива тиша. Завершився захід виконанням пісні «Боже, Україну бережи».

25 листопада

Неділя 21:21

            Учні шкільного парламенту Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Перуна під керівництвом педагога-організатора М.Теслі організували та провели акцію «Незабудка пам’яті» присвячену пам’яті Голодомору 32-33 роках в Україні.

листопад

Неділя 21:19

Учні 1-7 класів Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т. Перуна взяли участь в акції «Лист воїнам АТО»  Дитячі малюнки та листівки з побажаннями відправили на передову.