15:16
26 грудня 2017

Учні 8 класу Чернилявської ЗОШ I-III ступенів імені Т.Перуна разом з класним керівником Галиною Гарбуз 24 грудня 2017 року здійснили пізнавальну мандрівку у столицю України - місто Київ. Школярі побували у Софії Київській, святині нашої столиці, довідалися про стародавні часи Києва, період князівства Володимира Святославовича – Хрестителя Київської Русі і його сина Ярослава Мудрого. Любувалися парадним в’їздом до столиці XI століття – Золотими воротами, Михайлівським золотоверхим собором, побували в парку Слави. Під час подорожі, на одній із зупинок метро, на залізничному мосту, школярам відкрився чудовий краєвид величного Дніпра. Учні побували у Водно-інформаційному центрі ( відомому як Музей води), де довідались, як річкова і ґрунтова вода стає придатною для використання, катались на фунікулері, що зв’язує річковий вокзал із Володимирською гіркою, гуляли найвідомішими місцями столиці - Хрещатиком, Майданом Незалежності, Європейською та Михайлівською площами. Після прогулянки із задоволенням ласували у МакДональдсі. Ще школярі побували в
«Океанаріумі». Тут учні поринули у атмосферу магічного оточення підводного світу. Адже від жителів «морського царства» глядачів відокремлює лише акрилове скло завтовшки 8 см. Усе підводне життя проходило просто у них на очах.

Додому усі поверталися втомлені, але у піднесеному настрої, сповнені нових вражень, радісні та щасливі, з надією повернутись у Київ знову.

   

Переглядів: 151 | Додав: OV | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: