Четвер, 20.06.2019, 18:00Головна | Реєстрація | Вхід

Форма входу

Кошик

Ваш кошик порожній

Пошук

Календар

«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Друзі сайту

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Олімпіади, конкурси

2018-2019 н.р.

Вітаємо

Турко Ірину, ученицю 9 класу, переможця ІІІ етапу (обласного)

Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури - ІІІ місце.

ВІТАЄМО

Вокальний ансамбль «ВОДОГРАЙ»,

призера районного етапу фестивалю «Сурми звитяги»

у номінації «Вокальні ансамблі», диплом ІІІ ступеня.

 

ВІТАЄМО

Турко Ірину, призера районного етапу фестивалю «Сурми звитяги»

у номінації «Солісти-вокалісти», диплом ІІ ступеня.

 

ВІТАЄМО

Хархаліс Уляну, призера районного етапу фестивалю «Сурми звитяги»

у номінації «Художнє читання», диплом ІІІ ступеня.

Вітаємо

Емілію Оруджеву, ученицю 8 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови, диплом ІІ ступеня

 

Вітаємо

Вероніку Романик, ученицю 7 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики, диплом ІІІ ступеня

 

Вітаємо

Ірину Турко, ученицю 9 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з християнської етики, диплом ІІІ ступеня

 

Вітаємо

Емілію Оруджеву, ученицю 8 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології, диплом ІІІ ступеня

 

Вітаємо

Івана Вовка, учня 9 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії України, диплом ІІІ ступеня

 

 

Вітаємо

Емілію Оруджеву, ученицю 8 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії України, диплом ІІІ ступеня

 

Вітаємо

Анну Гук, ученицю 9 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання, диплом ІІІ ступеня

 

Вітаємо

Марію Хомік, ученицю 7 класу,

переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури, диплом І ступеня

 

Вітаємо

Роксолану Сасюк, ученицю 9 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури, диплом ІІІ ступеня

 

Вітаємо

Ірину Турко, ученицю 9 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури, диплом ІІІ ступеня

 

Вітаємо

Юліанну Федор, ученицю 10 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури, диплом ІІІ ступеня

Вітаємо

Емілію Оруджеву, ученицю 8 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з хімії, диплом ІІІ ступеня

 

Вітаємо

Діану Тиндик, ученицю 5 класу,

переможця ІІ етапу

ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівсько

та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом І ступеня

 

Вітаємо

Анну Гук, ученицю 9 класу,

призера ІІ етапу

ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської

та студентської молоді імені Тараса Шевченка, диплом ІІІ ступеня

 

2017-2018 н.р.

Вітаємо

Турко Ірину, ученицю 8 класу,

призера конкурсу знавців

української мови ім. П.Яцика, диплом ІІІ ступеня

Вітаємо

Тиндика Віталія, учня 11 класу,

переможця конкурсу знавців

української мови ім. П.Яцика, диплом І ступеня

Вітаємо

Хомік Марію, ученицю 6 класу,

переможця конкурсу знавців

української мови ім. П.Яцика, диплом І ступеня

Вітаємо

Тиндик Діану, ученицю 4 класу,

переможця конкурсу знавців

української мови ім. П.Яцика, диплом І ступеня

Вітаємо

Федор Юліанну, ученицю 9 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії, диплом ІІ ступеня

Вітаємо

Пісоцького Андрія, учня 11 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії, диплом ІІІ ступеня

Вітаємо

Федор Юліанну, ученицю 9 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання, диплом ІІІ ступеня

Вітаємо

Оруджеву Емілію, ученицю 7 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури, диплом ІІІ ступеня

Вітаємо

Сасюк Роксолану, ученицю 8 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури, диплом ІІІ ступеня

Вітаємо

Турко Ірину, ученицю 8 класу,

переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури, диплом І ступеня

Вітаємо

Федор Юліанну, ученицю 9 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури, диплом ІІІ ступеня

Вітаємо

Тиндика Віталія, учня 11 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури, диплом ІІ ступеня

Вітаємо

Тиндика Віталія, учня 11 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології, диплом ІІІ ступеня

Вітаємо

Федор Юліанну, ученицю 9 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології, диплом ІІІ ступеня

Вітаємо

Романик Дарину, ученицю 9 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови, диплом ІІІ ступеня

Вітаємо

Тиндика віталія , учня 11 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови, диплом ІІІ ступеня

2016-2017 н.р.

ВІТАЄМО

Романик Дарину, ученицю 8 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з хімії, диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО

Федор Юліану, ученицю 8 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології, диплом ІІ ступеня

ВІТАЄМО

Федор Юліану, ученицю 8 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії, диплом ІІ ступеня

ВІТАЄМО

Пісоцького Андрія, учня 10 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії, диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО

Тиндика Діану, ученицю 3 класу,

призера конкурсу знавців

української мови, диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО

Сасюк Роксолану, ученицю 7 класу,

призера конкурсу знавців

української мови, диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО

Тиндика Віталія, учня 10 класу,

призера конкурсу знавців

української мови, диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО

     Романик Дарину, ученицю 8 класу,

     призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

     з географії, диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО

Пісоцького Андрія, учня 10 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії, диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО

Тиндика Віталія, учня 10 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури, диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО

Пісоцького Андрія, учня 10 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з української мови та літератури, диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО

Федор Юліанну, ученицю 8 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з християнської етики, диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО

Оруджеву Емілію, ученицю 6 класу,

призера ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики, диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО

Романик Дарину, ученицю 8 класу,

призера II етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з англійської мови, диплом ІІІ ступеня

 

 

 

ВІТАЄМО

 

Тиндика Віталія, учня 10 класу,

призера II етапу Всеукраїнської учнівської  олімпіади

з англійської мови, диплом ІІІ ступеня

ВІТАЄМО

Мисаньо Олену, призера районного етапу фестивалю «Сурми звитяги» у номінації «Художнє читання», диплом ІІІ ступеня.

Copyright MyCorp © 2019 |