Понеділок 17:08

12 лютого 2018 року до малечі в садок «Вишенька», який знаходиться у селі Чернилява, завітав листоноша з приємною звісткою. Хлопчики та дівчатка отримали запрошення на перше підготовче заняття до Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.. Теодора Перуна, де їх чекатиме досвідчена та творча учителька Оксана Ковалик.

12 лютого 2018

Понеділок 17:05

11 лютого 2018 року у спортивному залі Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна відбулись VII районні змагання з шашок, присвячені пам’яті Степана Ковалика. Вперше змагання проводилися у двох вікових категоріях: серед дорослих та дітей. Переможцем турніру серед дітей став Фургало Олег, учень Чернилявської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Теодора Перуна. А серед дорослих перемогу здобув житель села Старий Яр – Юрій Кунець, кандидат у майстри спорту. Друге місце посів Василь Сосновський, житель с.Чернилява, а третє місце – Олексій Клюс, житель села Дрогомишль.

Переможців турніру вітали: перший заступник голови Яворівської РДА – Ігор Рак, депутат Яворівської райради – Марія Дудич, директор школи – Юрій Гарбуз та організатор турніру Ярослав Онацько. Організатори турніру висловлюють щиру подяку за призи для нагородження учасників турніру голові Яворівської – РДА Оресту Хляну, депутату райради – Марія Дудич та жителю села Богдану Жмурку, активному організатору та спонсору усіх спортивних змагань в селі Чернилява.